321Jedem Logo

Účinkující

Nikola Orozovič stvořil umělecký koncept, který nemá ve světě obdoby. Netradiční spojení talk show a improvizovaných situací baví české publikum už 5 let.

Jak vypadá večer na představení 3-2-1 JEDEM! ? Očekávejte hvězdného hosta spolu se zdatnými improvizátory z Just!Impro na jednom pódiu. Po příchodu hosta započne uvolněný rozhovor, který se však po pár minutách na pokyn moderátora obrátí v improvizační show, jejíž téma vybírá host či publikum. 

Na dané téma podle povahy improvizační techniky vznikne příběh, píseň, hraná scénka nebo třeba dabing filmu. Důležitou součástí je i sám host, který, stejně jako zbytek aktérů, nikdy dopředu neví, co ho čeká…

Nechte se okouzlit uměním improvizace, zažijte překvapivé situace, hravé dialogy a salvy smíchu!
Připraveni? 3-2-1 JEDEM!

NIKOLA
OROZOVIč

Moderátor a mozek celé show. K improvizaci zabloudil v roce 2004 jako hráč České improvizační ligy, kde posléze začal pískat jako rozhodčí a od té doby hraje neustále. Založil Just! Impro a dostal ho do Austrie, Paláce Akropolis, Švandova divadla a nezastaví se před dalšími prostory. Zároveň se živí se jako lektor improvizačních dovedností a jejich využití v životě i na jevišti.

LUKÁŠ
VENCLÍK

Spolupráce s kolegy v Just! Impro ho naučila téměř všemu, co ví o životě. Spoluzaložil divadlo Sektor pro hosty, podílel se na pořadech Prima Cool Menzone a Těžká dřina. Na kontě má přes dvě stovky improvizačních představení po celé Evropě. Ať už odehraných, odmoderovaných nebo odpískaných.

MARTIN
VASQUEZ

Improvizátor, který je až protivný tím, že na co sáhne, to se mu daří. Založil Českou improvizační ligu a několik divadelních skupin včetně JUST IMPRO, vydal o improvizaci dvě knihy a řídí společnost IMPRO INSTITUT, za což ho řada lidí buď obdivuje, nebo nesnáší. Dobře mu tak!

JIRKA
AXMAN

Povrchní intelektuál, nedouk, wannabe duchovní osobnost. S JUST! Impro hraje pravidelně od sezony 2012/2013, má toho hodně za (a snad i před) sebou. Pod jménem René Jahoda vystupoval v TV show Na stojáka a účastnil se mnoha soutěží ve slam poetry. Ve volném čas pracuje na plný úvazek v nejmenované korporaci.

JANA
POKORNÁ

Herečka a improvizátorka s bohatým repertoárem poloh, šatů i odvážných účesů. Na jevišti akcentuje zejména eko a feministická témata.
V současnosti je nepřekonanou držitelkou titulu Mistr Improvizace z roku 2012.

LÁĎA
KARDA

Improvizaci se věnuje od šestnácti let. Začal v týmu KLIKA kvůli lásce k Páje Sedláčkové, ale ta ho brzy opustila a tak mu zůstala jenom improvizace. V letech 2009 – 2013 KLIKU trénoval (díky Pájo! pozn. Ládi). Fascinuje ho improvizovat s prostorem jako s dalším, rovnocenným partnerem.

VÁCLAV
TOBRMAN

Hudebník nezaměnitelného stylu a humoru. Držitel druhého i třetího místa v soutěži Pianista roku. Pokud zrovna nezajišťuje hudební doprovod improvizačních shows, dává soukromé hodiny piána, kytary, ukulele či zpěvu. V minulosti vyučoval na pražských konzervatořích a hereckých i základních školách.